Obraz kombinovaná grafická technika
signováno ano
Malíř Václav Šprungl
Motiv
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 39 x 56 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 36
Nabízím obraz, obrazy, galerie, aukce s obrazy, originální dílo obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu. S obrazem si můžete vybavit, zkrášlit, zvelebit či zútulnit váš domov, chalupu, zahrádku, firmu, hotel. Mám více obrazů na prodej, rozprodávám svou sbírku, !!! Obraz zašlu na vámi uvedenou adresu až k vám domů, dobře zabalím, pojistím. Doprava po celé České republice zdarma dopravní společnosti nebo si obraz můžete osobně vyzvednout v Opavě. Pokud budete chtít obraz poslat na dobírku, budu požadovat peníze za dobírku předem na účet !!!
Neaktivní - expirovaný inzerát
Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.