Nabízím obraz, olej na plátně plátno přilepeno na malířské lepence signováno vpravo dole autora obrazu nepřečtu, kdo mi poradí, co je to za autora dám slevu z prodejní ceny obrazu 50%
Obraz olej na plátně
signován vpravo dole
Malíře nepřečtu
Motiv krajina s cestou
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 47 x 36 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 43
Obraz krajina s cestou olej na plátně signováno
Neaktivní - expirovaný inzerát
Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.