ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Obraz originál aukce olej na plátně signováno iniciály

14.01.2021 - Obrazy a obrázky - Opava

Detail inzerátu

Nabízím obraz, olej na plátně plátno přilepeno na malířské lepence signováno vpravo dole autora obrazu nepřečtu, kdo mi poradí, co je to za autora dám slevu z prodejní ceny obrazu 50%

Obraz olej na plátně
signován vpravo dole
Malíře nepřečtu
Motiv krajina s cestou
Rozměry obrazu včetně rámu +/- 47 x 36 cm
Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 43

Obraz krajina s cestou olej na plátně signováno

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.