ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

700 Kč Originál obraz linoryt Grossmann Václav aukce 700 Kč

14.01.2021 - Obrazy a obrázky - Opava

Detail inzerátu

Obraz linoryt

signováno vpravo dole

Malíř Grossmann Václav

Motiv krajina chalupy

Rozměry obrazu včetně rámu 56 x 36 cm

Podívejte se i na mé ostatní nabízené věci 58

Nabízím obraz, obrazy, galerie, aukce s obrazy, originální dílo obraz i rám v původním nerestaurovaném stavu. S obrazem si můžete vybavit, zkrášlit, zvelebit či zútulnit váš domov, chalupu, zahrádku, firmu, hotel. Mám více obrazů na prodej, rozprodávám svou sbírku, !!! Obraz zašlu na vámi uvedenou adresu až k vám domů, dobře zabalím, pojistím. Doprava po celé České republice zdarma dopravní společnosti nebo si obraz můžete osobně vyzvednout v Opavě. Pokud budete chtít obraz poslat na dobírku, budu požadovat peníze za dobírku předem na účet  !!!

Neaktivní - expirovaný inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.